מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלו פליים Bfm

בלו פליים – Blue Flame

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

Blue Flame (להבה כחולה) מגיע אלינו מהקוסמים בחברת Gage Green Group, והוא מעדן טעים במיוחד לכל אוהבי הסאטיבה. באמצעות הכלאה של Super Blue Dream עם Inferno Haze, הם העניקו לעולם פרח טעים עם תכולת THC גבוהה בטירוף של 24-28%, המשרה היי אופורי חזק מאד.

התפרחות של בלו פליים (Blue Flame) מכילות ניצנים מחודדים בצבע ירוק זית כהה עם גוונים כחולים מדהימים, שערות ענבר כהות וציפוי של טריכומות קריסטל שקופות. כאשר גורסים כל ניצן קטן ודביק, משתחררים ניחוחות של פירות יער חריפים ואדמה חריפה, הממלאים את האוויר ומתעצמים בשריפה. הטעמים משקפים את הניחוחות, אבל עם גוון פלפל פיקנטי ותווים של עשבי תיבול ואדמה בנשיפה.

ההשפעה של בלו פליים (Blue Flame) היא חוויה של אופוריה ויצירתיות. זהו היי אנרגטי שיגרום לכם להושיט יד אל העט והנייר, המברשת, הגיטרה או כל מה שהיצר האמנותי שלכם דורש, מכיוון שהוא מעורר כמויות של השראה. כשהמוטיבציה הממוקדת הזו מתפוגגת לאט, גלים עדינים של רוגע טהור ישטפו אתכם עד שתשקעו באוקיינוס ​​של שלווה ורוגע. כל זה עלול להוביל אתכם לשכב על הספה ולא לזוז אבל בלי לרוקן אתכם לגמרי מאנרגיה.

בזכות השפעות נפלאות אלו ותכולת ה- THC האיתנה שלו, Blue Flame הוא זן אידיאלי לטיפול בכאבים כרוניים, דיכאון, כאבי ראש או מיגרנות ועייפות כרונית.

ניתן לרכוש זרעים של בלו פליים (Blue Flame) אצל Gage Green Group, ניתן לגדל אותם בפנים ובחוץ, והם יפרחו לאחר 8 עד 9 שבועות.

להיי טעים המשלב יצירתיות, אופוריה ורגיעה עמוקה, בלו פליים (Blue Flame) עומד בכל הקריטריונים.

כתבות נוספות

כלי נגישות