מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלו גלקסי Bgx

בלו גלקסי – Blue Galaxy

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

התכוננו לצאת לטיול בין כוכבים עם הפרח הזה. תוצאת ההכלאה של הזן Galaxy עם Blue Dream, בלו גלקסי מבטיח חוויה מעולם אחר, הודות לגנטיקה עוצמתית ותכולת THC ממוצעת מרשימה של 17-22%. השילוב של כוחות אלה, יטיס אתכם מכדור הארץ אל החלל למקום של אושר ושלווה טהורים.

הניצנים של בלו גלקסי (Blue Galaxy) בינוניים ומחודדים, בצבע ירוק כהה עם גוונים כחולים וסגולים ושערות ארוכות ודקות כחולות כהות וכתומות לוהטות. הפרחים הללו מכוסים בשכבה עבה של טריכומות ושרף דביק למגע. לאחר הגריסה הם משחררים לאוויר ניחוחות של לימון ואוכמניות עם בואש. זוהי תערובת של פירות יער, לימון ואורן עם טעמים של אדמה ובואש בנשיפה.

תחגרו את עצמכם היטב כדי לעמוד בהיי הטעים של בלו גלקסי (Blue Galaxy) . מיד בהמראה מורגש פרץ של אופוריה, וכאשר אתם מרחפים בחלל בשמחה, גלים של אנרגיה יצירתית מתגברים וזורמים, ונותנים לכם השראה להתמכר לכל יצירת אמנות שתרצו לעבוד עליה. לאט לאט תזדחל ותאחז בכם תחושה רדומה וכבדה, עם היי גופני מלא שמוביל בסופו של דבר להידבקות לספה (couchlock). הקפידו להכין חטיפים מראש, מכיוון שבאזורים האלה של החלל אין חנויות, ותהיו חייבים לספק את התקף המאנץ' שבוודאי יגיע.

בזכות השפעות חזקות אלו, בלו גלקסי (Blue Galaxy) הוא זן אידיאלי לטיפול במטופלים הסובלים ממצבים כמו כאבי צוואר וגב וכן מתח כרוני, דיכאון ונדודי שינה.

קשה מאוד להשיג זרעים וייחורים של בלו גלקסי (Blue Galaxy) , אבל אם יתמזל מזלכם להשיג אפילו אחד, ניתן לגדל את הצמח הזה בפנים ובחוץ. כאשר הוא גדל בתוך הבית, הוא יפרח לאחר כ- 9 שבועות. בחוץ, צפו לפריחה בשבוע השני או השלישי של אוקטובר.

בלו גלקסי (Blue Galaxy) הוא הדרך המושלמת להירגע אחרי יום עמוס. אז, אם בא לכם טיול חלומי בחלל, שבו היצירתיות שלכם תזרום, ואז תנחתו בעדינות על הספה, Blue Galaxy הוא כרטיס העליה לחללית.

כתבות נוספות

כלי נגישות