מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה קרוקט טנג'י חמוץ CST

קרוקט טנג'י חמוץ – Crockett's Sour Tangie

מיזוג תוסס עם דומיננטיות של סאטיבה

זן הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie) יוצר על ידי מגדלים מוערכים בחוות המשפחתיות של קרוקט, ומהווה עדות לתערובת ההרמונית ולגנטיקה של הקנאביס מהאסכולה הישנה והחדשה. הזן הזה מתגאה ביחס של 80% סאטיבה ו-20% אינדיקה, והוא צאצא של אם החוף המזרחי ( (an East Coast Sour Diesel עם זכר טנג'י (Tangie) מיוחד, וכתוצאה מכך נוצר זן שנהנה מהטוב משני העולמות. השושלת שלו

מבטיחה חוויה עוצמתית וארומטית, שמוגברת עוד יותר על ידי הגנטיקה החזקה של סקאנק (Skunk), מה שהופך אותו לאפשרות טובה עבור מי שמחפש עוצמה הן בטעם והן באפקט.

הארומה של הזן חזקה במיוחד ואופיינית לרקע הגנטי העשיר שלו.

הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) הוא בעל פרופיל ריח מורכב שמושך וממריץ

את החושים של כל אנין קנאביס. הניצנים מגיעים לתקופת פריחה לאחר 9-10 שבועות עם תפוקות הנעות בין 500-600 גרם/מ"ר בגידול בתוך הבית, בגידול בחוץ הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) חזק ומבטיח יבול שופע המשקף את איכותו המעולה.

הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) מציג שני פנוטיפים עיקריים, כל אחד מהדהד את התכונות של זני המקור שלו – האחד דומה לטנג'י, עם ניחוח ההדר המפתה שלו, והשני מביא את הארומה החריפה, דמוי הסולר של החוף המזרחי. למרות ההבדלים החזותיים והארומטיים ביניהם, שני הפנוטיפים צומחים לגובה דומה ודורשים תמיכה מבנית בשל המשקל הכבד והצפיפות של הניצנים.

גידול הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie )  הוא ברמת קושי בינונית, מה שמצביע על כך שהוא עשוי להעמיד אתגרים מסוימים למגדלים מתחילים, אך המאמץ מתגמל עבור בעלי ניסיון. קומתו הגבוהה, הן בפנים והן בחוץ, מחייבת מרחב ותמיכה נאותים לצמח על מנת לְשַׂגְשֵׂג. בגידול בחוץ המאמץ הוא עד סוף אוקטובר, כאשר הצמחים מוכנים לקציר, נושאים ניצנים גדולים וריחניים המהווים עדות אמיתית לסאטיבה הדומיננטית שלו

הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) הוא יותר מסתם זן קנאביס; הוא מעניק מסע ארומטי שמשלב את ניחוחות הדיזל החדים עם ניחוחות מתוקים והדריים.

השילוב הזה מביא לחוויית עישון מלהיבה שגם מעלה את מצב הרוח וגם ממריצה את הנפש, זן הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) מגלם את התכונות המרוממות והממריצות שחובבי סאטיבה מוקירים.

בין אם הוא משמש להנאה ולפנאי או כמקור להשראה יצירתית, הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) מציעה התרוממות מוחית שהוא גם משמחת וגם מרחיבה.

הקרוקט טנג'י חמוץ (Crockett's Sour Tangie ) מוכח כמיזוג תוסס של גנטית של קנאביס, ומציעה חווית סאטיבה חזקה, ארומטית ואופורית כאחד. התשואות המרשימות שלו, פרופיל הטעמים המורכב, וההשפעה המשמחת והמספקת הופכים אותו לבחירה מועדפת עבור אוהבי סאטיבה ומגדלים כאחד, זן זה מציע מרבד עשיר של זני קנאביס ממשפחת קרוקט.

 

 

כתבות נוספות

כלי נגישות