מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה שוקולופ Chocolope

שוקולופ – Chocolope

טרפנים:

סאטיבה שוקולדית עם טעמים מתוקים מרירים של שוקולד וקפה

שוקולופ, המכונה לעיתים די-ליין (D-Line), הוא הכלאת סאטיבה דומיננטית מאד בעלת פרופיל טעם מורכב ביותר. נדיר למצוא זני קנאביס בעלי טעם שוקולד, אך יתכן כי טעם מיוחד זה נובע מן החומרים המזינים את האדמה הפורייה המשמשת גם לגידול קפה. תכולת הטטראהידרוקנאבינול (THC) נעה בין 17% ל- 22%.

ניצני הצמח ארוכים וכמעט גליליים. העלים ירוקים וכהים ודי צפופים. השוקולופ מייצר עשן חלק בעל טעם פירותי עם נגיעות שוקולד בשאיפה, כאשר טעמי הקקאו והקפה ניכרים יותר בנשיפה.

השוקולופ מספק השפעה מנטאלית מהירה המשנה את אופן החשיבה, כמעט ללא תחושת כבדות, ועם הרבה מוטיבציה ומרץ. הזן מסייע לסובלים מהפרעות קשב וריכוז ומקל על לחץ וחרדה.

השוקולופ לא מומלץ למגדלים מתחילים בגלל הנטיה לפתח עובש. מסיבה זו, לרוב מגדלים אותו בפנים ונוקטים בפעולות להגבלת הגובה באמצעות כיפוף וגיזום כבר בשלב מוקדם. הזן דורש גם כמות גדולה של מים, במיוחד כאשר משתמשים בתערובות הזנה. זמן הפריחה ארוך מאוד, 10 עד 12 שבועות, והוא מניב עד 60 גרם למטר מרובע.

הודות להשפעה המוחית שלו, שוקולופ הוא זן נהדר לשימוש ביום, וטעמו משתלב היטב עם הקפה של הבוקר. השימוש עלול להפריע למחזור השינה, ולכן עדיף שלא להשתמש בו מאוחר בערב. עם זאת, הוא מצוין כמעורר חברתי ובזכות הריח והטעם הבלתי שגרתיים שלו, הוא בוודאי יעורר שיחה ערה במפגש בין חברים.

כתבות נוספות

כלי נגישות