מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי אינדיקה מאוזן היטב

צ'רי פאי הוא זן פופולרי מאד של אינדיקה דומיננטית המוכר גם בשם צ'רי קוש (Cherry Kush). לזן זה השפעה מאוזנת ואפשר ליהנות ממנו במגוון מקומות ושעות ביום. תכולת הטטראהידרוקנאבינול (THC) קבועה יחסית ונעה סביב 20%.

הזן מוציא פרחים שגודלם קטן עד בינוני ובעלי מבנה המאפיין הכלאות אינדיקה. הניצנים הצבעוניים מכוסים בטריכומות לבנות המעניקות להם ברק כסוף ומרקם שרפי מאוד. הצ'רי פאי מפיץ ריח דובדבן מתוק ועשיר עם נגיעות חשיש ובעל עשן חלק מאוד אשר נשאף בקלות.

ההשפעה של הצ'רי פאי מופיעה לאט. היא מתחילה כתחושת הרפיה הדרגתית המשחררת מתח בשרירים, מפחיתה דאגות ומייצרת תחושה נעימה המורגשת היטב. מכיוון שהוא משפיע גם על הגוף וגם על הנפש, צ'רי פאי טוב לפעילויות הדורשות את שניהם.

הצ'רי פאי מועיל לאנשים הסובלים מחרדה, דיכאון ופוסט טראומה כמו גם לסובלים מהפרעות קשב וריכוז. בנוסף, התכונות האנטי דלקתיות שלו עשויות לסייע בהרגעת כאבי ראש וכאבי שרירים. במינון גבוה מספיק, הוא יכול גם לעזור להקל על נדודי שינה.

ניתן לגדל את הצ'רי פאי בפנים ובחוץ, אך בחוץ נדרש אקלים חם ולח, ואור שמש קבוע ביום. הצמחים קצרים ופורחים תוך 8 עד 9 שבועות בגידול פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות