מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

Blue Fire (אש כחולה) מגיע ממחוז הומבולדט המפורסם בקליפורניה, וליתר דיוק, מן המוחות הגאונים ב- Humboldt Seed Organization, בזכות הכלאה של הזן Blue Dream עם Fire. הקסם הזה של אלכימיה טהורה העניק לעולם פרח עם תכולת THC ממוצעת מרשימה של 17-24% שמספקת היי שניתן לתאר רק כמשמח ומרגיע באופן עמוק.

הפרחים של האוצר הזה בצבע ירוק בוהק עם שפע של סיבים ומכילים יותר שרף ממה שרוב המשתמשים יודעים להתמודד איתו. המשתמשים מתלהבים בעיקר בכל הנוגע לטעם ולארומה של Blue Fire. עם השילוב הייחודי של פירות יער, דלק, הדרים ועץ, זן זה חורג מהתיאור של טעים בלבד, ונכנס לתחום של אלוהי.

ה-היי של בלו פייר (Blue Fire) לא מבזבז זמן וניגש ישר לעניין. המשתמשים ירגישו כמעט מיד אנרגיה גופנית חזקה שתשלח את המוח למישורים אופוריים של שמחה כמעט הזויה. עם חיוך מאוזן לאוזן, הם ירגישו את כל הלחצים והכאבים של היום מתאדים לאט תוך שהם שוקעים בעדינות למצב של רגיעה טהורה ואושר. סיכוי גבוה לצנוח לשינה עמוקה בשלב זה, אך לא בוודאות, אם כי ספה נוחה תהיה מאוד מפתה.

בזכות השפעות נהדרות אלו ותכולת THC של 17-24%, בלו פייר (Blue Fire) הוא בחירה אידיאלית לטיפול בנדודי שינה, חרדה, דיכאון, מיגרנות ודלקת פרקים.

למרבה המזל, ניתן לרכוש זרעים של בלו פייר (Blue Fire) בקלות באינטרנט, וניתן לגדל אותם בפנים ובחוץ. לגידול מקורה, יש צורך בסבלנות, מכיוון שהוא לא יפרח לפני שיעברו 10 שבועות. בחוץ, צפו לפריחה באמצע אוקטובר.

להיי משמח באופן סנסציוני שמוביל לשינה עמוקה ושלווה, דרשו את זן בלו פייר (Blue Fire) הנפלא.

כתבות נוספות

כלי נגישות