מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה בלאקווטר Bwr

בלאקווטר – Blackwater

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

למרות שהשם עשוי להזכיר לכמה אנשים את החברה הביטחונית האמריקאית הידועה לשמצה, Blackwater הוא צמח המשרה אווירה נינוחה. זהו פרח רב עוצמה שנוצר כתוצאה מהכלאה של הזנים Mendocino Purps ו-San Fernando Valley Kush. ועם תכולת THC ממוצעת עוצמתית של 20%, אין פלא שהזן האדיר הזה זכה במקום השלישי לאינדיקה הטובה ביותר בגביע הקנאביס 2014.

ל-Blackwater יש פרחים שמנמנים בצבע ירוק כהה עם נגיעות של סגול. ניצנים גדולים וצבעוניים אלו מכוסים בשכבה עבה של טריכומות מה שמקשה על פירוק ביד. יש לזן ריח של אדמה וענבים מתוקים עם תווים של לימון ואורן שעוטפים אתכם בענן של ארומה מהרגע הראשון. הטעם משכר לא פחות מן הארומה שלו, עם חריפות בשאיפה וטעם חמוץ מתוק מובהק על הלשון בנשיפה.

ה-היי של Blackwater הוא בהחלט כזה שאפשר ליהנות ממנו בישיבה רגועה בסלון. ההשפעה הגופנית מרגיעה מאוד, עם אופוריה עזה. זוהי תרופת הרגעה יעילה, שתגרום לכם להיות נינוחים לגמרי אפילו ביום הכי לחוץ. ההשפעה הגופנית מתעצמת ככל שצורכים כמויות גדולות יותר, והידבקות לספה היא כמעט בלתי נמנעת בשלב זה. ישנוניות והתקף מאנץ' מגיעים מיד לאחר מכן, אז הכינו לעצמכם חטיפים וספה נוחה.

בזכות השפעות אלו ותכולת THC גבוהה של 20%, Blackwater הוא בחירה אידיאלית לטיפול בחרדה, מצב רוח ירוד, מיגרנות, התכווצויות שרירים, כאבים עצביים וכאבים כרוניים. במינונים גדולים מספיק, הזן יכול לגרום לשינה עמוקה עבור הסובלים מנדודי שינה.

ניתן לגדל את Blackwater כשיבוט מייחורים של צמחים אחרים מכיוון שדי קשה להשיג זרעים. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. כאשר מגדלים אותו בתנאי פנים הוא יפרח לאחר כ-9 שבועות. בגידול בחוץ הוא יפרח בסוף ספטמבר או בתחילת אוקטובר.

Blackwater הוא זן נהדר להרגעות בערב, אבל מומלץ למשתמשים חדשים לגשת אליו בזהירות.

כתבות נוספות

כלי נגישות