מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלאקברי דיזל Bkd

בלאקברי דיזל – Blackberry Diesel

הפרופסורים המטורפים ב- New420Guy Seeds יצרו זן מהנה מאד בשם Blackberry Diesel (דיזל פטל שחור). לשם כך הם עשו הכלאה של הזן Sour Diesel מהחוף המזרחי של ארה"ב עם Plushberry והעניקו לעולם פרח טעים להפליא שמתהדר בתכולת THC ממוצעת עוצמתית של 21%, וכתוצאה מכך היי חזק שיגרום למשתמשים התרוממות רוח עם רוגע מושלם.

לתפרחות של Blackberry Diesel יש ניצנים בצורת פופקורן בצבע ירוק ניאון בהיר עם שערות זהובות עבות, גוונים כהים וציפוי עדין של טריכומות קריסטל חלביות הנראות זהובות באור. יש לו טעם של גרגרי יער עם אדמה ומעט דבש המודגש על ידי דיזל חמוץ. הגוונים הסגולים והירוקים הכהים מדגישים את טעמי פירות היער והדבש על הלשון, בעוד שלארומה יש איכות של מושק, עם מעט אדמה ודיזל חמצמץ.

כבר מהנשיפה הראשונה, תרגישו רעננים, בעוררות ומלאי אנרגיה. המוח הופך ממוקד כמו לייזר בכל משימה או מטלה יחד עם יצירתיות מוגברת. אם יש לכם יום מתיש, קחו Blackberry Diesel כדי לנער את האבק ולהכניס הרבה מרץ ליום שלכם. השפעות אלו בשילוב עם תכולת THC ממוצעת עוצמתית של 19-21% הופכות את הזן הזה לאידיאלי לטיפול במצבים כמו מתח כרוני או חרדה, עייפות ואובדן תיאבון. הוא גם מועיל מאד אם אתם זקוקים לעזרה בריכוז ומיקוד.

ניתן לגדל את Blackberry Diesel די בקלות בפנים או בחוץ והוא פורח תוך 8-9 שבועות, ומעניק למגדל המסור יבול מצוין. בגלל הארומה החריפה שלו, מומלץ להשתמש באמצעים לסינון ריח אם אתם רוצים למנוע מהשכנים לדעת מה אתם מגדלים.

Blackberry Diesel הוא דרך נפלאה להזרים אנרגיות יצירתיות ולהתגבר על מחסום כתיבה. פרח מעולה שעדיף ליהנות ממנו במהלך היום.

כתבות נוספות

כלי נגישות