מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי ביץ' פיול Bf

ביץ' פיול – Bitch Fuel

טרפנים:

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

אם אתם מחפשים דלק שיניע אתכם, ביץ' פיול (Bitch Fuel) הוא הפרח בשבילכם. ביץ' פיול (Bitch Fuel), שנוצר על ידי Path Panda, הוא הכלאה בין הזנים החזקים סאוור דיזל  (Sour Diesel) ו- Trophy Wife. שילוב הכוחות שלהם יוצר היי ממריץ ומעורר להפליא.

התפרחות של Bitch Fuel מורכבות מניצנים גדולים בצורת פופקורן בצבע ירוק ניאון בוהק עם נגיעות מנטה, שערות כתומות דקות וציפוי של טריכומות קריסטל חלביות וזעירות. הניחוח שלהם מזכיר פירות עם חמצמצות של פירות יער, ומודגש על ידי אדמה מתובלת ונגיעות של דיזל חד. הטעמים של Bitch Fuel די דומים לארומה עם חמצמצות של תות מתוק ומעט תבלינים ואדמה בנשיפה.

אם אתם מאלה הזקוקים נואשות לאנרגיה ועוררות, ביץ' פיול (Bitch Fuel) הוא התרופה שלכם. זוהי ממש פצצת אנרגיה. החוויה היא של פרץ אנרגיה מטורפת בכל הגוף, יחד עם מחשבות במהירות אלף קילומטר בשעה. התקף צחוקים מלווה תמיד את החוויה המסעירה הזו, ובסך הכל זהו היי אנרגטי ומאוד מהנה.

השילוב של תכולת THC גבוהה של 21-23% עם תכולת CBD של 1-4%, הופך את Bitch Fuel לבחירה מצוינת ואידיאלית לטיפול במצבים כמו עייפות כרונית, כאבי ראש או מיגרנות, דיכאון, דלקות, מצבי רוח ונדודי שינה.

טירונים ומתחילים שימו לב, ביץ' פיול (Bitch Fuel) הוא זן עוצמתי מאד!

כתבות נוספות

כלי נגישות