מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בירדס אוף פרדייס Bop

בירדס אוף פרדייס – Birds of Paradise

היי מרשים שנמשך לאורך זמן

Birds of Paradise (ציפורי גן העדן), שפותח על ידי הקוסמים בחברת Dynasty Genetics, הוא הכלאה בין הזנים החזקים Kali Snapple ו- Blue Heron. עם היי מרשים שנמשך לאורך זמן. תכולת ה- THC של Birds of Paradise נמדדה בין 18% ל-24%.

התפרחות של הצמח הזה מורכבות מניצנים מחודדים בצבע ירוק ניאון בוהק עם שערות ענבר דקות וציפוי של טריכומות קריסטל לבנות וזעירות. יש לו טעם הדרים ואננס טרופי מתוק וחמוץ עם מעט קלמנטינה מתובלת בנשיפה. הארומה היא של הדרים ופירות, עם תווים מובחנים של תפוז ואננס.

בירדס אוף פרדייס (Birds of Paradise) מרים אתכם גבוה עם העשן הטעים שלו. תחוו תחושה סוערת של אופוריה יחד עם אנרגיה יצירתית חזקה. מצב הרוח יעלה גבוה לשמים ותחושת המיקוד תלך ותתחדד. המצב הזה של מחשבה מעוררת יכול להיות דרך מצוינת לבצע משימות מסובכות ולסיים פרויקטים פתוחים. מכיוון שהוא מעניק אנרגיה לאורך זמן, מומלץ לצרוך אותו אחר הצהריים ומקסימום בערב.

בשילוב עם תכולת THC גבוהה של 22-28%, ההשפעות הללו הופכות את בירדס אוף פרדייס (Birds of Paradise) לזן מצוין לטיפול במצבים כמו כאב כרוני, דיכאון, חרדה או מצבי רוח, מתח כרוני, עייפות כרונית, דלקת והפרעות קשב וריכוז. הזן עשוי גם להיטיב במצבים של נדודי שינה, ולעזור לכם לשקוע בשינה עמוקה.

זרעי בירדס אוף פרדייס (Birds of Paradise) אינם זמינים למכירה באינטרנט. אם תרצו לגדל אותו, יהיה עליכם לחפש צמחים בוגרים שמהם ניתן לקחת ייחורים. הזמן לפריחה קצר יחסית, בין 8 ל-9 שבועות.

בין אם לבד או עם חברים, Birds of Paradise הוא בחירה מצוינת לסוף שבוע רגוע.

כתבות נוספות

כלי נגישות