מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי מאוזן לגמרי

האנשים המוכשרים ב- Liberty Reach העניקו לעולם הכלאה מאוזנת להפליא בשם בטי פייג' (Bettie Page) שמספקת היי רגוע מאוד. הגנטיקה של הזן אינה ידועה שכן היוצרים שומרים את המתכון בסוד.

היופי של זן בטי פייג' (Bettie Page) שני רק לזה של הדוגמנית שעל שמה הוא נקרא. יש לו פרחים ירוקים בהירים ועגולים עם שערות ענבר עשירות. כל זה מצופה בשכבת טריכומות קריסטל בצבע זהב שקוף.

בארומה מורגשת חריפות גבינתית המשתלבת עם אוכמניות טריות ושמנת. הטעם הוא הסיבה לכך שאסור לפספס טעימה של בטי פייג' (Bettie Page). תחילה ניתן לזהות פירות יער בשלים ומתוקים עם גבינת שמנת. לאחר מכן מופיעה חריפות של אדמה וצמחים המסתיימת באדי דיזל מובהקים בנשיפה.

הזן משרה השראה יצירתית אשר לוקחת אתכם לתוך אופוריה עדינה, יחד עם סוג של אינטנסיביות ומיקוד נחרץ. לאחר זמן מה, מופיעה ההרפיה הפיזית של בטי פייג' (Bettie Page) ומתחילה לפוגג את המיקוד המוגבר שהיה קודם. למרות שאפשר גם להגיע למצב של הידבקות לספה, המשתמשים בדרך כלל מסוגלים לזוז.

בזכות ההשפעות הללו ותכולת ה- THC המתונה שלו, בטי פייג' (Bettie Page) עושה פלאים לסובלים מדיכאון, כאבים כרוניים, התכווצויות שרירים ומתח. הזן אינו מומלץ למי שנוטה לפאניקה או פרנויה.

לא ניתן לרכוש זרעים באינטרנט. אם יתמזל מזלכם תוכלו להשיג ייחורים מצמחים בוגרים ולגדל צמחים זהים מבחינה גנטית.

בטי פייג' (Bettie Page) הוא זן נהדר להתמודדות עם משימות מסובכות ואנליטיות.

כתבות נוספות

כלי נגישות