מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בר דאנס Bda

בר דאנס – Bear Dance

סאטיבה מרוממת מבית 303 Seeds

Bear Dance (ריקוד הדוב) הוא זן קנאביס דומיננטי בסאטיבה המיוצר על ידי 303 Seeds עם גנטיקה של Humboldt Snowcap בשילוב עם הכלאה של קוש טהור ו- Uzbeki Hashplant. הוא ידוע כזן מרומם במיוחד ויש לו תכולת THC אסטרונומית של כ-33%.

לפרחים יש מראה ירוק אבקתי והם מכוסים בשערות ענבר ובטריכומות בצבע לבנדר. הזן מתאפיין בניחוח לימון חזק והטעם החמצמץ מלווה בתווים של נענע ותבלינים.

ההשפעה של בר דאנס (Bear Dance) אופורית מאד ובדרך כלל גורמת למצב רוח מאוד מטופש. לכן זהו זן נהדר למפגש עם חברים. משתמשים מדווחים לעתים קרובות על צחוקים בלתי נשלטים ויש כאלה שטוענים שהוא מאפשר להם להתמקד. מכיוון שהוא כל כך חזק, מומלץ אפילו למעשנים מנוסים להיזהר, אחרת יש סיכוי למעט פרנויה. בסופו של דבר, ההשפעה דועכת אל תוך היי גופני מרגיע המלווה בתחושת סיפוק עמוקה.

בר דאנס ( Bear Dance) הוא זן מצוין למתמודדים עם דיכאון ומתח. בנוסף, בשל תכולת ה-THC הגבוהה, הוא גם מקל על כאבים ועייפות. מכיוון שהוא לעיתים גורם להתקף רעב, הוא מהווה גם פתרון מצוין עבור הסובלים מבעיות תיאבון.

בר דאנס ( Bear Dance) אינו קשה לגידול, והוא זן חריף במיוחד עם צמחים גדולים מאוד. הזמן לפריחה אינו קצר, כ- 9 עד 11 שבועות, אך הוא בדרך כלל מניב יבול בגודל טוב.

כתבות נוספות

כלי נגישות