מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בננה קרים קייק Bck

בננה קרים קייק – Banana Cream Cake

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

כזן היברידי דומיננטי באינדיקה, Banana Cream Cake (עוגת קרם בננה) הוא תערובת טעימה של הזנים Cheese Cake ו- Banana Kush החזקים, עם יחס של 70% אינדיקה ל-30% סאטיבה. הזן קיבל את שמו מהטעם המענג שהוא גן עדן טהור בכל שאיפה עבור משתמשים חובבי אינדיקה שרוצים חוויה של מתיקות טהורה.

בהתאם לשמו, Banana Cream Cake מספק חוויה של טעם קרמי ומתוק במיוחד של בננות, עם תחושת מתיקות מושלמת בכל נשיפה. הארומה שלו דומה מאוד לטעם, אך עם תוספת של נגיעת חריפות ואדמה, שהופכים בולטים במיוחד בזמן העישון.

ההשפעה שלו כמעט מיידית, מן השאיפה הראשונה, והיא מורגשת במהירות במוח, עם אנרגיה ויצירתיות במצב טורבו. מיד לאחר מכן מגיע ערפול חושים עוצמתי שיוצר מעטה של ​​שמחה וחוסר מיקוד. משתמשים מדווחים לעתים קרובות על התקפי צחקוקים שבאים והולכים, וגורמים לצחוק מכלום ומכל דבר, כל זה יחד עם כבדות גופנית משמעותית שמבטיחה רגיעה פיזית מלאה.

בזכות תכונות אלה, יחד עם תכולת THC גבוהה של 21% עד 22%, ותכולת CBD של 0 עד 1% בלבד, הזן הוא בחירה נהדרת עבור כל מי שסובל ממצבים כרוניים המתבטאים בעייפות, כאב, מתח, דיכאון, בחילות, חרדות ועוד.

הפרחים ירוקים, דחוסים ובעלי צורת אליפסה, מכוסים שערות דלילות ודקות בגוון כתום, וציפוי של טריכומות גבישיות וקטנות בצבעי לבן וענבר.

כתבות נוספות

כלי נגישות