מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה מחברת Barney’s Farm

איוואסקה פרפל (Ayahuasca Purple) הוא זן קנאביס אינדיקה טהור שנוצר במיוחד לשם הרגעה. הוא פותח על ידי Barney’s Farm על ידי הכלאה בין זני ההורים Red River Delta ומאסטר קוש. התוצאה היא זן עם יבול גדול ותכולת THC ממוצעת של 21%.

הזן הוא לא רק אינדיקה עוצמתית, שיש להיזהר איתה אם אתם מעשנים מתחילים, אלא יש לו גם תכולת CBD גבוהה מאד, ולכן הוא פופולרי גם בקרב משתמשי קנאביס רפואי. הצמחים מכוסים טריכומות והם ידועים בהשפעה חזקה במיוחד, אפילו אצל מעשנים מנוסים מאוד.

Ayahuasca Purple הוא בחירה מצוינת עבור המעוניינים להירגע אחרי העבודה ולפני השינה. הוא משרה היי כבד, מה שאומר שהוא לא מתאים לשעות היום, אלא אם אתם מתכנים לבלות את היום במנוחה על הספה. הוא בהחלט מושלם עבור מי שרוצה רק להירגע ולשכוח מהצרות לזמן מה. לכן הוא פופולרי אצל צרכני פנאי והן בקרב הסובלים מלחץ, דיכאון וחרדה. ניחוח של אגוזי לוז ופפאיה מלווה את ההשפעה המהנה ומוסיף לחוויה המרגיעה.

כזן אינדיקה טהור, הצמחים של איוואסקה פרפל (Ayahuasca Purple) לא צומחים לגובה רב, כמטר אחד. הם קצרים ומלאים, ומניבים יבול גדול. בדרך כלל נדרש להשתמש בתמיכות מתחת לענפים כדי למנוע צניחה הנגרמת מכמות הפרחים הגדולה. הוא נחשב לזן קל לגידול בתנאי פנים והוא אידיאלי לבעלי שטח מוגבל. היבול מגיע בדרך כלל ל- 650 גרם למ"ר.

כתבות נוספות

כלי נגישות