מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס רב עוצמה מבית

Atomic (אטומי) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי Bomb Seeds בהולנד. הוא נוצר על ידי הכלאה של ייחור נבחר מקורי שהובא מארה"ב של Chemdawg המפורסם עם זן Kush העוצמתי מחברת Emerald Triangle. הזן שהתקבל עבר הכלאה נוספת עם הזן THC Bomb שהוא המפורסם ביותר של Bomb Seeds. הזן שהתקבל מתאפיין בתכולת THC ממוצעת של 22% עד 26%.

על פי Bomb Seeds, הטעם והניחוח של Atomic משלבים דלק עם הדרים, אשר מחוזקים עם תווים של מנטול ופירות יער. הוא תוכנן באופן ספציפי כזן לצרכי פנאי, עם "סטלה" כבדה שמתחילה בבאז מיידי בראש, והופכת לאחר מכן להשפעה אופורית וגופנית שנמשכת זמן רב.

יחד עם זאת, יש גם טענות לגבי תועלות טיפוליות רבות שיש לזן. סביר להניח שהאופוריה תסייע לאנשים הסובלים ממצבים כגון חרדה ודיכאון. ההשפעה הגופנית המלאה מועילה מאד לסובלים מכאבים, התכווצויות שרירים וכן הלאה. מסיבות אלה ונוספות, זהו זן שבהחלט עשוי להועיל למגוון רחב של מטופלים, ובוודאי יש לו מקום ברשימת זני הקנאביס הרפואי.

כל מי שמעוניין לגדל Atomic ישמח לדעת כי הזרעים זמינים לרכישה. על פי Bomb Seeds קל לגדל אותו והצמחים מגיעים לגובה בינוני. הפרחים גדולים ומכוסים גבישים, לוקח לו בערך 8 שבועות לפרוח והוא אמור להניב יבול גדול.

כתבות נוספות

כלי נגישות