מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה אז'יאן פנטסי Asi

אז'יאן פנטסי – Asian Fantasy

סאטיבה נדירה ופסיכדלית

Asian Fantasy (פנטזיה אסיאתית) הוא זן קנאביס דומיננטי בסאטיבה נדיר אשר נפוצו לגביו שמועות שהוא נעלם לחלוטין מכיוון שהגנטיקה שלו ומי שפיתח אותו אינם ידועים כלל. עם זאת, יש מי שהצליח להשיג אותו לאחר מאמץ.

תכולת ה- THC של Asian Fantasy נמדדה בין 17% ל- 24%. נראה כי השם בא מן הפרחים הגדולים והמתולתלים המכוסים שערות אדומות בעלות שורשים אסיאתיים. לניצנים יש ניחוח של לימון חריף ואנשים רבים משווים את הצורה שלהם לצבתות לובסטר.

ההשפעה של אז'יאן פנטסי (Asian Fantasy) מוטרפת, מדיטטיבית וממריצה. היא מתחילה בעלייה מיידית ביצירתיות ובמצב הרוח יחד עם עקצוצים שמתחילים בראש וממשיכים לשאר הגוף. העוצמה מורגשת בגלים וכזן פסיכואקטיבי מאד הוא אינו אידיאלי למי שנוטה לפרנויה.

Asian Fantasy הוא גם זן מרגיע מאוד, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול במצבים שונים. מכיוון שהוא מרומם, הוא עשוי לסייע בהפרעות במצב רוח ובעיות נפשיות כגון דיכאון ומתח. בנוסף, מכיוון שיש לו השפעות מרגיעות חזקות הוא עשוי להקל גם על כאבי שרירים, כאבי ראש ובחילות.

קשה מאוד למצוא הוראות מדויקות לגידול של Asian Fantasy, מכיוון שזהו זן נדיר כל כך. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בסאטיבה מדרום מזרח אסיה, ניתן להניח כי הזמן לפריחה ארוך יחסית וכי הוא משגשג באקלים טרופי.

כתבות נוספות

כלי נגישות