מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה מרגיעה מבית Mr. Nice Seed

Ash (אפר) הוא זן היברידי דומיננטי באינדיקה שנוצר על ידי Mr. Nice Seed באמצעות הכלאה של אפגן סקאנק (Afghani Skunk)  עם אפגן הייז (Afghani Haze). הזן משלב את הריח החריף והפסיכו-אקטיביות של הזנים ההורים שלו, ומשרה השפעה גופנית כבדה עם תכולת THC של 15% עד 20%.

הפרחים של Ash קטנים עד בינוניים עם עלים בצבע ירוק כהה המעוטרים בסיבים כתומים מתולתלים. הניצנים מכוסים בשכבת טריכומות ענבר, המעניקות לצמח מעט זוהר זהוב. לאחר ייבוש מלא, יש ל- Ash ניחוח לימון עוקצני עם תווים של בואש. בגריסה הפרחים מדיפים ריח חשיש המאפיין זנים אפגניים. בעישון, העשן חריף עם תווים של תבלינים ופלפל בנשיפה.

בדרך כלל לוקח בערך 10 עד 15 דקות עד שההשפעות של Ash מורגשות. הסימן הראשון הוא לחץ מוגבר בראש ואחריו תחושה חולמנית עם עיוות תפיסה חושית. זהו זן המתאים יותר להירגעות על הספה מאשר לכל פעילות אחרת. ככל שנמשכת ההשפעה, משתמשים נוטים לחוש שהם נמסים אל תוך הסביבה ובדרך כלל פשוט נדבקים לספה ולא קמים. Ash יכול להיות בחירה מצוינת להירגע בסוף יום ארוך לבד או עם חברים. יש לו תכונות הרגעה חזקות מאד ולכן הוא כמובן מתאים ביותר לשימוש בערב.

תכונות אלה הופכות אותו למועיל מבחינה רפואית. הזן ידוע כמקל על לחץ, דיכאון וחרדה. הוא יכול גם להקל על כאבים פיזיים כגון כאבי ראש והתכווצויות. מכיוון שמדובר בזן המעורר רעב, הוא עשוי לסייע גם בבעיות תיאבון. בנוסף, הוא משמש לעתים קרובות את הסובלים מבעיות שינה.

אפשר לקנות זרעים של אש (Ash) באינטרנט וניתן לגדל אותו בקלות בתנאי פנים. לצמח יש זמן לפריחה של 8 עד 10 שבועות והוא יכול להניב עד 180 גרם למטר מרובע.

כתבות נוספות

כלי נגישות