מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי שלא מן העולם

Area 51 (אזור 51) הוא זן קנאביס היברידי נדיר מבית Green Gene אשר הגנטיקה שלו היא בגדר תעלומה. הוא מאופיין בהשפעה גופנית מלאה שהופכת אותו לפופולרי בקרב משתמשים בכל העולם.

הזן מאוזן, חצי סאטיבה וחצי אינדיקה, ויש לו תכולת THC מרשימה שנעה בין 20% עד 23%. המשמעות היא שיש לו השפעה חזקה הן על הנפש והן על הגוף. לפרחים צבע ירוק זית עשיר ושערות כתומות המכוסות בטריכומות לבנות ענקיות. הוא מפיץ ניחוח של פרחים והדרים, עם טעמים דומים מאוד.

כפי שאולי ניחשתם מהשם,אריאה 51 (Area 51) משרה השפעה שלא מהעולם הזה עם אפקט חזק על הנפש והגוף. זהו היי מאוד מרומם כבר מההתחלה עם באז בכל הגוף ותחושת אופוריה. לאחר הגל הראשוני, המיקוד מתחיל להתחדד והמשתמשים הופכים הרבה יותר חברתיים. לאחר מכן, כאשר ההשפעה מתפוגגת, תחושה עדינה מתפשטת לגפיים, ומשאירה אתכם רגועים לחלוטין.

משתמשים רבים מעידים כי ל- Area 51 יש תועלת עצומה מבחינה רפואית. הוא מרומם וממריץ, ולכן מסייע במצבים כמו עייפות כרונית. בנוסף, יש המעידים כי הזן מקל על הפרעות במצב הרוח או קשב, ולכן הוא מהווה בחירה טובה לכל מי שסובל מדיכאון, מתח, הפרעות קשב וריכוז וכן הלאה. ההרפיה הגופנית שהוא משרה מביאה גם להקלה על התכווצויות שרירים וכאבים קלים עד בינוניים.

לרוע המזל, Area 51 נחשב לזן קשה לגידול, במיוחד בתנאי פנים. הוא דורש מעקב צמוד בכל שלבי מחזור הצמיחה ומאחר והגנטיקה שלו אינה ידועה, קשה לדעת כיצד בדיוק יש לגדל את הצמח בצורה הטובה ביותר.

כתבות נוספות

כלי נגישות