מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה

Animal Sherbert (סורבה חיות) הוא זן קנאביס דומיננטי באינדיקה שפותח בחברת Seed Junky על ידי הכלאה של Animal Cookies עם Sunset Sherbert. לזן יש תכולת THC ממוצעת שנעה בין 16% ל- 21% והוא פופולרי מאוד בקרב כל מי שאוהב את הזנים ההורים שלו.

כפי שהשם מרמז, Animal Sherbert בולט בטעמו, המזכיר עוגיות מתוקות ואגוזים יחד עם הדרים חמוצים ופירות טריים. יש לו ארומה דומה מאוד לטעם וריח חריף במיוחד. הפרחים עבים, שמנים ומחודדים עם כתמים ירוקים בצבע זית כהה ונגיעות של סגול. הם מכוסים שערות כתומות דקות וטריכומות גבישיות לבנות עם גווני סגול.

ההשפעה של Animal Sherbert מכה מהר מאוד וגורמת לתחושת אופוריה כמעט מיד. כבר בהתחלה מורגשת הקלה מוחית מיידית עם התרוממות רוח ותחושת אושר. זו מגיעה יחד עם עקצוצים בכל הגוף שעוברים מכף רגל ועד ראש, ומשרים רוגע ושלווה. הוא בדרך כלל גורם להרבה צחוקים ומשתמשים רבים מדווחים על התקף מאנץ'.

Animal Sherbert פופולרי בקרב הסובלים מדיכאון, עייפות כרונית, כאבי ראש, מיגרנות, בחילות ואובדן תיאבון בזכות התכונות והעוצמה שלו. תופעות הלוואי השליליות היחידות שיש לקחת בחשבון הן יובש בפה ובעיניים.

לא ניתן לרכוש זרעים של Animal Sherbert, כך שאי אפשר לגדל אותו בבית. יחד עם זאת, הוא זמין בחנויות קנאביס והוא הפך לזן פופולרי ביותר.

כתבות נוספות

כלי נגישות