מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי פופולרי מאוד

Animal Face (פרצוף חיה) הוא זן קנאביס היברידי שנוצר על ידי חברת Seed Junky Genetics. זוהי הכלאה בין Face Off OG ל- Animal Mints עם תכולת THC גבוהה מאוד של 26%, מה שהופך את הזן למושלם לשימוש למנוחה של אחר הצהריים או בערב.

הפרחים של Animal Face צפופים וכהים אך מכוסים טריכומות בצבע ענבר בהיר. יש לו פרופיל טעם מורכב הכולל אגוזים מתוקים, אדמה ונענע. הריח מזכיר יותר אורן ודיזל, והוא מאוד חריף בעישון.

ההשפעה של Animal Face היא בדרך כלל מוחית מאוד. היא מתחילה בגל אופוריה ותוך זמן קצר משפיעה על המיקוד והריכוז, כך שהוא לא מומלץ לשימוש בימים עמוסים. לאחר מכן מגיעה הרפיה פיזית, עם שלל תחושות שעוברות מכף רגל ועד ראש.

זהו זן פופולרי מאוד בקרב משתמשי פנאי, אך גם מטופלים רבים בקנאביס רפואי מוצאים כי הוא מועיל. רבים מעידים כי Animal Face מקל מאוד על חרדה ודיכאון. בנוסף, הוא מקל גם על כאבים פיזיים מכיוון שהוא מרגיע את הגוף, ולכן עשוי גם לסייע לסובלים מנדודי שינה. בעיקרו של דבר, זהו זן מצוין לכל מי שמבקש להירגע.

למרבה הצער קשה להשיג זרעים של Animal Face, כך שהסיכוי לגדל אותו בבית הוא קלוש. יתר על כן, קשה גם למצוא אותו על מדפי בתי המרקחת. אם הצלחתם להשיג זרעים, תוכלו לצפות לפריחה בתוך 9 עד 11 שבועות וליבול בינוני.

כתבות נוספות

כלי נגישות