מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אנג'ליקה Agc

אנג'ליקה – Angelica

היברידי דומיננטי באינדיקה מבית Bodhi Seeds

אנג'ליקה הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה, פרי הפיתוח של חברת Bodhi Seeds. הוא נוצר על ידי הכלאת הזנים Hell’s OG עם 88 G13 Hash Plant. יש לו רמות THC ממוצעות הנעות בין 15% עד 23%, כך שהוא יכול להיות חזק במיוחד.

לאנג'ליקה יש ניחוח חזק מאוד של תבלינים עם גוון קוש המכיל תווים של פרחים, קטורת ולימון. הטעם לימוני עם תווים של מנטה, הוא עשיר מאוד בנשיפה עם תחושות חזקות של פרחים, והוא מייצר עשן סמיך.

ההשפעה של אנג'ליקה מרגיעה ואופורית, מה שהופך אות הזן למושלם להקלה על מתח יומיומי. היא גם מאד גופנית, וגורמת לישנוניות. מסיבה זו, הוא עשוי להועיל למגוון מצבים רפואיים כגון כאב, כולל כאבי ראש, כאבי שרירים והתכווצויות שרירים. הוא עשוי גם להקל על נדודי שינה, בעיות תיאבון ודיכאון. כזן חזק יחסית, אנג'ליקה עלול לגרום ליובש בפה ובעיניים, כמו גם לתחושות חרדה. חשוב לזכור שבמינונים גבוהים אנג'ליקה יגרום לחוסר יכולת לזוז ולרוב גם להתקף מאנצ'יז.

אנג'ליקה נחשב לזן בינוני מבחינת קושי גידול. הוא גדל בצורה הטובה ביותר בתנאי פנים ודורש טיפול יומיומי. בדרך כלל הוא פורח לאחר כ- 9 שבועות ומניב יבול גדול יחסית. בתנאי פנים הוא זקוק לאקלים חם ושטוף שמש.

כתבות נוספות

כלי נגישות