מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה

Humboldt Seed Organization פיתח את Amherst Sour Diesel על ידי הכלאה של כמדוג (Chemdog) עם Amherst Super Skunk. זהו זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה בעל תכולת THC ממוצעת של עד 26%.

אמהרסט סאוור דיזל מתאפיין בריח דשא חזק יחד עם דיזל, פירות טרופיים ויערות אקזוטיים. בעישון מורגשים תווים של לימון והוא ידוע בהשפעה מאד מהירה. ההשפעה היא מוחית, ממריצה ואופורית, מה שהופך את הזן לאידיאלי למפגש חברתי. אנשים יצירתיים נהנים ממנו במיוחד כמו גם מי שמבקש להתמקד במשימות או בפעילויות מאומצות, מה שהופך אותו לבחירה טובה לשימוש בשעות היום.

בנוסף, Amherst Sour Diesel משמש גם מטופלים הזקוקים להקלה על כאבים כרוניים כגון כאבי שרירים, כאבי ראש, דלקות פרקים וכיוצא בזה. הזן יכול גם להקל על הסובלים מלחץ ועייפות. ההשפעות השליליות כוללות עיניים יבשות ויובש בפה, וכיוון שהוא זן כה חזק וממריץ, הוא עלול לגרום למעט תחושת עצבנות, במיוחד במינונים גבוהים.

ניתן לגדל את הזן הן בפנים והן בחוץ. הוא נחשב די קל לגידול והוא צמח חזק ועמיד בעל זמן פריחה קצר ויבול משמעותי. יש צורך לגזום את הזן במהלך הגידול. בחוץ ניתן לגדל אותו באקלים ים תיכוני ולייצר בין 2000 גרם ל- 3000 גרם לצמח בעוד שבתנאי פנים הוא יפרח תוך כ- 7 עד 10 שבועות והיבול עשוי להגיע עד 550 גרם/מ"ר.

כתבות נוספות

כלי נגישות