מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי פופולרי מחברת Zion Botanicals

אמטיסט (Amethyst) הוא זן קנאביס היברידי שנוצר על ידי Zion Botanicals באמצעות הכלאה של Sage N Sour עם Granddaddy Purple. הוא ידוע כזן בולט מבחינה ויזואלית המשרה השפעה יצירתית ומרגיעה בלי לגרום לכם להיות "מעוכים" מדי.

בהתאם לאופן הגידול, אמטיסט יכול להתפתח לצמח אינדיקה דומיננטית או זן של חצי חצי. המשמעות היא שיש שני פרופילי טעם שונים והשפעות שונות, כאשר רמות ה- THC נעות בין 13% עד 20%. הפרחים קטנים עם עלים ירוקים בהירים ונגיעות של סגול כהה. הם מפיצים ניחוח של לבנדר ואורן, עם תווים של הדרים ופירות יער. הטעם יכול לנוע בין תפוז חריף ועד פירות יער, עם לבנדר ואורן המורגשים בעישון.

אמטיסט פופולרי גם בקרב מטופלים הטוענים כי הוא מקל על הפרעות קשב וריכוז, הפרעה דו קוטבית, פוסט טראומה ומתח. מספיקות רק כמה שאיפות כדי להרגיע את הגוף והמח ולהחליף מתח בתחושת קלילות ויצירתיות. הזן יכול גם לסייע לאנשים הסובלים מעייפות, מכיוון שהוא ממריץ עם השפעה שנמשכת לאורך זמן.

הזן נחשב קל עד בינוני לגידול, מה שהופך אותו לזן נהדר עבור מגדלים חדשים המעוניינים לשפר את כישוריהם. עם זאת, הוא לא מומלץ למגדלים חסרי כל נסיון. הוא מניב יבול גבוה ובתנאי פנים יש לו זמן לפריחה של 9 עד 10 שבועות. יחד עם זאת, ניתן לגדל אותו גם בחוץ.

כפי שצוין, ישנן מספר גרסאות של אמטיסט וזהו זן שבהחלט מומלץ לנסות, בין אם אתם משתמשים ותיקים או חדשים לגמרי.

כתבות נוספות

כלי נגישות