מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה אלפא בלו Abl

אלפא בלו – Alpha Blue

טרפנים:

סאטיבה עטורת הפרסים

אלפא בלו (Alpha Blue) הוא זן קנאביס סאטיבה מגנטיקה של בלו דרים (Blue Dream) הפופולרי ביותר והזן ההיברידי NYC Diesel. זהו זן מוצלח מאוד שזכה במקום השני בתחרות הסאטיבה הטובה ביותר בשני גביעי קנאביס אזוריים שונים של מגזין High Times. הזן מכונה לפעמים Dream Diesel והוא עשוי להכיל בין 15% ל- 20% THC.

לצמח מבנה סאטיבה אופייני עם עלים אווריריים במרקם ובמראה. צבעם ירוק עז עם שערות אדומות וכתומות. הוא מדיף ארומה של אוכמניות ובגריסה ניתן להרגיש היטב את התכונות של ה- NYC Diesel. בעישון הוא מפיק עשן חלק שיש בו רמזים לפלפל ופירות חמצמצים.

ההשפעה של אלפא בלו Alpha Blue מחדדת את החושים, במיוחד הראייה, השמיעה והמישוש. הוא עשוי לגרום למחשבות חוזרות בלופ ולחשיבה אסוציאטיבית ללא מעצורים. ההשפעה מלווה גם ברטט גופני קל ומרגיע אך הוא לא יגרום לכם להיות דבוקים לספה. מסיבות אלה הוא מצוין ומומלץ לשימוש בכל מיני מצבים, הן לבד והן בחברה.

אנשים רבים משתמשים באלפא בלו לצרכים רפואיים. ידוע שהוא מקל על מתח, חרדה ודיכאון, ואפילו עוזר לסובלים מהפרעות קשב. הודות להשפעותיו הגופניות, הזן יכול להקל גם על כאבים. יש לציין כי ההשפעה שלו נמשכת הרבה מאד זמן.

אין הרבה ידע לגבי הדרך הטובה ביותר לגדל את אלפא בלו. עם זאת, בתנאי חוץ הוא זקוק לאקלים ים תיכוני עם טמפרטורות שבין 20 ל- 25 מעלות.

כתבות נוספות

כלי נגישות