מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלוהה לימון All

אלוהה לימון – Aloha Limone

קנאביס היברידי של חברת Colorado Seed

אלוהה לימון  Aloha Limone הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי המגדלים המנוסים של חברת Colorado Seed. הזן הוא תוצר של שילוב של Hawaiian Sunrise יחד עם Nina Limone. הזן מעט דומיננטי באינדיקה והוא ידוע כבעל תכולת THC גבוהה, עד 24%.

זהו זן בעל ריח נעים במיוחד עם תווים של לימון, הדרים מתוקים ופירות. בעישון מורגשים טעמים דומים מאוד, כולל תפוזים, תבלינים, ומעט אדמה.

אלוהה לימון ידוע כמשרה היי מרגיע וגם ממריץ, מה שהופך אותו למושלם לשימוש ביום ובימים עמוסים. משתמשים ימצאו את עצמם מרגישים באופוריה, ובדרך כלל יצחקו הרבה. מאפיינים אלה הפכו אותו לזן פופולרי בקרב משתמשים רפואיים. הוא יכול להקל על הסובלים ממתח, דיכאון, חרדה, עייפות וסוגים נוספים של הפרעות במצב הרוח. בנוסף, משתמשים רבים מצאו שהוא מקל על כאבי ראש, כאבי שרירים ושאר כאבים. אין לו תופעות לוואי חמורות, וכמו רוב זני הקנאביס הוא עלול לגרום ליובש בפה ובעיניים לאחר העישון, תופעה שניתן להקל על ידי שתיית מים.

מי שמעוניין לגדל קנאביס בעצמו יגלה כי אלוהה לימון הוא זן די קל לגידול. הוא עמיד בפני מזיקים ומחלות נפוצות. בנוסף, הוא גדל היטב גם בתנאי פנים וגם בחוץ ויכול לשגשג בתנאי מזג אוויר רבים ושונים. לצמחים לא לוקח הרבה מאוד זמן לפרוח, בדרך כלל סביב 9 שבועות, והם לא גבוהים במיוחד אך מניבים יבול בכמות בינונית.

כתבות נוספות

כלי נגישות