מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלוהה גרייפ סטומפר Ags

אלוהה גרייפ סטומפר – Aloha Grape Stomper

טרפנים:

קנאביס היברידי ארומטי

אלוהה גרייפ סטומפר (Aloha Grape Stomper) הוא זן קנאביס היברידי שנוצר על ידי הכלאה של זן Grape Stomper של חברת Gage Green עם זן  98 אלוהה אלמנה לבנה  ’(98 Aloha White Widow) שניהם הכלאות בעצמם. הזן פותח כדי להגביר את ייצור הטריכומות וריח של דיזל וענבים. הוא ידוע כמשרה היי המאופיין בראש צלול יחד עם תחושות פיזיות קלות.

כפי שהשם מרמז, הפרחים מדיפים ריח פרי מתוק עם תווים של פירות יער ועץ. הטעם דומה מאוד, עם פירות יער, ענבים חמוצים-מתוקים, וסוגים אחרים של פירות. בעישון, הריח מאוד נעים ולא קשה.

אלוהה גרייפ סטומפר Aloha Grape Stomper מאופיין בתכולת THC גבוהה יחסית בין 15% ל- 22%. לכן ההשפעה היא אופורית ולעיתים קרובות גורמת לצחקוקים. הזן עשוי להועיל למתמודדים עם דיכאון, מתח, חרדה וסוגים אחרים של הפרעות במצב הרוח. בנוסף, זהו זן מרגיע במיוחד, ולכן הוא עשוי להקל על הסובלים ממתח, כאבי שרירים או צורות אחרות של כאב. הזן בהחלט מעורר רעב, כך שהוא יכול לעזור גם עם בעיות תיאבון. כמו שאר זני קנאביס נפוצים, הוא עלול לגרום ליובש בפה ובעיניים בזמן העישון. במינונים גבוהים הוא עלול לגרום גם לפרנויה קלה או חרדה.

Aloha Grape Stomper אינו זן קשה במיוחד לגידול, אך הוא דורש טיפול מסור. הזן פורח במזג אוויר קר עד חם, אך בטמפרטורות גבוהות הוא לא יניב יבול גדול. הוא גדל טוב יותר בתנאי פנים בהם הוא פורח לאחר 8 עד 9 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות