מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אלן אינברז'ן או ג'י Aiv

אלן אינברז'ן או ג'י – Allen Inversion OG

אינדיקה הידוע בעוצמתו הקיצונית

Allen Inversion OG הוא זן קנאביס אינדיקה שפותח על ידי Good as Gold בקליפורניה. הוא ידוע כבעל תכולת THC גבוהה במיוחד ורבים מאמינים שהוא חלק ממשפחת זני אליאן Alien  בשל הטעם והעוצמה הקיצוניים שלו. ידוע כי הוא משרה אופוריה וגורם להרפיה, והמעשנים מתלהבים מאד מן הטעם שלו.

לניצנים יש ארומה של לימון, תבלינים, אורן ואדמה. הטעם דומה מאוד עם תווים של הדרים ולימון חריף, ובנשיפה הוא מאוד אדמתי. רוב המשתמשים מדווחים על אופוריה קיצונית שמנקה את הראש מכל שליליות. ככל שההשפעה מתקדמת ומתחילה להתפוגג, תחושו מאוד נינוחים וכמעט מנומנמים.

בגלל תכונות אלה, רבים מאמינים כי Allen Inversion OG יכול להועיל גם למשתמשים רפואיים. ההשפעה עוזרת להתמודד עם מתח, דיכאון ועייפות נפשית. הרגיעה שמגיעה לאחר מכן יכולה להקל על כאבי שרירים, כאבים כלליים, נדודי שינה וכו'. כרגיל, מעשנים יכולים לצפות לתחושת יובש בעיניים ובפה, אך ללא תופעות לוואי חמורות. עם זאת, מכיוון שמדובר בזן חזק, מומלץ למשתמשים חסרי ניסיון לגשת אליו בזהירות.

אלן אינברז'ן או ג'י  Allen Inversion OG אינו זן קשה במיוחד לגידול. ניתן לגדל אותו גם בפנים וגם בחוץ. הוא בוודאי ישגשג עוד יותר אם יקבל חומרי הזנה אורגניים, אך מומלץ למגדלים להיזהר שלא להשקות אותו יותר מדי. הצמחים זקוקים לגיזום ובטיפול נכון הם יניבו המון יבול.

כתבות נוספות

כלי נגישות