מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה נדירה במיוחד

Alien Technology (טכנולוגיה חייזרית) הוא זן קנאביס אינדיקה נדיר במיוחד. הוא צאצא של זן אנדמי אפגני טהור, אך המקור המדויק שלו אינו ידוע. רבים מאמינים שחייל אמריקאי ששירת באזור הוא שהביא אותו למערב. מה שידוע הוא שהזן שימש מרכיב מרכזי בהכלאות זנים רבים ופופולריים מסדרת Alien ברחבי ארה"ב, במיוחד אליאן דוג Alien Dawg ו- אליאן קוש Alien Kush.

הצמח קצר וחסון והוא מניב יבול כבד של פרחים דחוסים היטב בצבע ירוק בהיר עם כתמי אזמרגד כהים. הם מכוסים בסיבים כתומים וחומים, כמו גם בטריכומות לבנות בהירות המעניקות לו מראה רך. יש בו תערובת של ניחוחות חריפים ואדמתיים, מה שבא לידי ביטוי גם בטעם. העשן שלו חלק מאד ובעל טעם לוואי של טרפנטין ווניל, שלרוב מורגש לאורך זמן.

אליאן טכנולוג'י (Alien Technology) ידוע בהשפעה שיכולה להימשך בין שעתיים ל- 6 שעות. זהו זן חזק אשר רבים מעידים עליו כי מספיקות רק כמה שאיפות כדי להרגיש אותו היטב. יש לו השפעות אינדיקה אופייניות, כלומר הוא מרגיע מאד ומשרה אושר. בזכות תכונות אלה, הוא מסוגל לשפר את מצב הרוח, לחדד את החושים ולגרום לאופוריה אמיתית. הוא גם מועיל מבחינה רפואית ויכול לעזור להרגיע שרירים וכאבי מפרקים, ולהקל על חרדה ומתח.

כאמור, זהו זן נדיר, כך שלא ידוע הרבה על תנאי הגידול שלו. מה שידוע הוא שבתנאי פנים לוקח לו בערך 8 או 9 שבועות לפרוח.

כתבות נוספות

כלי נגישות