מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן אינדיקה היברידי רב עוצמה

אלף (Alf ), ראשי תיבות של Alien Life Form (חייזר) הוא הכלאה דומיננטית באינדיקה שהיא גם נדירה וגם מאוד חזקה. מעבדות Captain’s Connection יצרו את הזן על ידי שילוב של Animal Pie עם Black Raven הנדיר, והוא ידוע כממריץ את הנפש והגוף.

הזן דומיננטי באינדיקה ביחס של 70/30 עם תכולת THC בינוניות סביב 15%. יחד עם זאת, מספיקות רק כמה שאיפות כדי להרגיש אופוריה ואפילו מעט השפעות פסיכדליות. יש לו טעם מתוק עם ריחות של דובדבן ובואש, ופרחים בצבע סגול עשיר עם שערות ענבר וטריכומות עבות.

ההשפעה של ALF היא אנרגטית בהתחלה, אך בד"כ לא מלווה בהרבה מוטיבציה לעשות משהו. זהו היי המושך יותר לכיוון של התבוננות פנימית. מבחינה פיזית, הוא גורם לרטט בכל הגוף, עם התקפי רעב וחוסר רצון לקום מהספה.

ALF הוא זן שיכול לעזור לסובלים מדיכאון, מתח או חרדה מכיוון שהוא בד"כ משרה גלי אושר. ההשפעה שלו נמשכת הרבה זמן, מה שעלול להיות יותר מדי עבור משתמשים מסוימים. מסיבה זו, הוא יכול להקל על נדודי שינה וכאבים כרוניים.

למרבה הצער, זהו לא זן קל לגידול, וזו אחת הסיבות שהוא כל כך נדיר. יש לו זמן פריחה של 10 עד 12 שבועות ובמקרה הטוב הוא יפיק יבול ממוצע. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ, ויש ויכוח לגבי התנאים הטובים ביותר עבורו.

כתבות נוספות

כלי נגישות