מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלכמי ALC

אלכמי – Alchemy

אלכמי זן היברידי מאוזן

אלכמי (Alchemy) הוא זן היברידי מאוזן מאוד שפותח במטרה לעורר את הגוף והנפש. זהו שילוב של כמדוג  (Chemdawg) ו- Querkle שנוצר על ידי Subcool Seeds הידוע בטעמו הנהדר ובמראה אטרקטיבי.

לזן יש עלים סגולים וניצנים עם גווני לבנדר. בעישון, יש לו טעמים של ענבים ואדמה, עם ריחות דומים. יש לו גם השפעה די חזקה, עם רמות THC של עד 22%, ורמות מתונות של CBD.

ההשפעה דינמית עם גלים של עוררות מוחית ורגיעה גופנית. ההיי מתחיל בראש ואז עושה את דרכו לגוף, ומייצר חוויה מרגיעה. זוהי השפעה שנמשכת לאורך זמן, שיכולה גם להביא לפרצי אנרגיה עם יצירתיות ומיקוד, המסתיימים ברגיעה ובשינה עמוקה.

Alchemy הוא זן פופולרי בקרב משתמשים רפואיים והוא ידוע כמקל על כאבים כלליים, כאבי שרירים וכאבי ראש. הודות לתכונות ההרגעה שלו, הוא יכול לספק הקלה כמעט מיידית שנמשכת שעות רבות. ידוע גם שהוא מסייע במצבי מתח, דיכאון, חרדה וכו'. מלבד עישון, מטופלים רבים משתמשים ב- Alchemy להכנת מאכלים ואומרים שהוא אפילו משפר טעמים.

ניתן לגדל את הצמח בתנאי פנים ובחוץ בקלות יחסית. הוא צומח לגובה בינוני עם פרחים צפופים ויצמח באופן מיטבי עם גיזום ועיצוב בשלב מוקדם. לוקח לו כתשעה שבועות לפרוח והוא מייצר יבול ממוצע.

כתבות נוספות

כלי נגישות