מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי איי קיי או גי' קוש Aok

איי קיי או גי' קוש – AK-OG Kush

טרפנים:

אינדיקה היברידית כבדה

AK-OG Kush (איי קיי או גי' קוש) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה המורכב מכ- 80% גנטיקה של אינדיקה ורק 20% גנטיקה של סאטיבה. זוהי הכלאה של איי-קיי 47 (AK-47) ו- או ג'י קוש OG Kush הידועה כחזקה מאוד ועם איכויות יוצאות דופן. ההשפעה של הזן חזקה, ולכן פחות מומלץ למשתמשים מתחילים.

הארומה מכילה אלמנטים של אדמה ועץ בשילוב קפה חריף. זהו זן שלא משתמשים בו בדרך כלל למטרות פנאי; אלא הוא משמש אנשים הסובלים מכאב והפרעות אכילה. עם זאת, הוא ידוע כמשרה אושר אופורי בשילוב תחושה נינוחה מאד.

כאמור, מכיוון שמדובר בזן עוצמתי כל כך, הוא משמש לטיפול בכאבים, כמו גם בהפרעות אכילה, נדודי שינה ומתח. יחד עם זאת, הוא עלול גם לגרום ליובש בעיניים ובפה, ובמקרים קיצוניים לסחרחורת, חרדה וכאבי ראש.

יתרון גדול של  איי קיי או גי' קוש (AK-OG Kush) הוא שקל מאוד לגדל ולטפח אותו בבית. מומלץ למגדלים להשתמש בדשן, מכיוון שכך יתקבל מצע בריא יותר וצמח בריא יותר. יש לו תקופת פריחה של 9 עד 10 שבועות, בתנאי פנים הוא גדל לגובה 120-150 ס"מ ואילו בחוץ הוא יכול להגיע ל- 200-250 ס"מ. בתנאי פנים ניתן לצפות ליבול של 500-600 גרם למ"ר ובחוץ ל- 400-600 גרם למ"ר.

AK-OG Kush קנה לעצמו שם בזכות ולא בחסד, ומי שנהנה מזני אינדיקה ירצה בוודאי לנסות אותו. אך יש לזכור כי הוא חזק במיוחד ואפשר בקלות להגזים איתו.

כתבות נוספות

כלי נגישות