מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי איי קיי 48 A48

איי קיי 48 – AK-48

היברידית הולנדית עם השפעות מעורבות

איי קיי 48 (AK-48) הוא הכלאה דומיננטית באינדיקה השונה בתכלית מזן AK-47 בעל השם דומה. הזן פותח לראשונה על ידי Nirvana Seeds, חברה הולנדית בעלת ניסיון של יותר מארבעה עשורים בתעשיית הקנאביס. AK-48 הוא הכלאה בין Jock Horror ל- Ice, שני זנים שפותחו גם הם על ידי Nirvana Seeds.

הפך מסיבות שונות לאחד הזנים הפופולאריים ביותר לגידול בבית (במדינות בהן גידול ביתי הוא חוקי). הסיבה העיקרית היא שהוא קל מאוד לטיפול ולא דורש כמעט שום תשומת לב. בנוסף, בגידול בתנאי חוץ, יש לצמח תקופת פריחה של 7 עד 8 שבועות בלבד והוא מניב יבול מצוין של עד 500 גרם למטר רבוע.

הצמח לא מעניין במיוחד למראה. הניצנים בגוונים של ירוק כהה וירוק בהיר, עם מעט שערות וטריכומות כתומות שנותנות לו צבע. יחד עם זאת, זהו זן בעל ריח נפלא עמוס בניחוחות כמו אוכמניות, אננס ומנגו. זר הניחוחות מורגש באופן משמעותי מיד כשפותחים חבילה של AK-48.

משתמשים מדווחים על מגוון רחב של השפעות שונות בשימוש ב- AK-48. זהו אחד מהזנים ההיברידיים הרבים המשפיעים באופן שונה על פי מספר גורמים חיצוניים. חלקם תיארו השפעות סאטיבה בעוד שאחרים מרגישים יותר את צד האינדיקה. אנשים רבים ציינו כי הוא עוזר לדיכאון, מתח, נדודי שינה וכאב. חלק האינדיקה שלו מאפשר לו להשרות רוגע ושלווה, אך בלי להרדים. הוא מביא לנינוחות נעימה בלי להשאיר אתכם דבוקים לספה.

כתבות נוספות

כלי נגישות