מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אפגן סקאנק Afs

אפגן סקאנק – Afghan Skunk

טרפנים:

אפגן סקאנק (Afghan Skunk) הוא זן קנאביס אינדיקה פופולרי מאד

אפגן סקאנק (Afghan Skunk) נחשב לזן קנאביס קלאסי עם גנטיקה כבדה של אינדיקה המבטיחה היי איכותי ומרגיע באופן עקבי. אמינותו בתוצאות ובגידול הפכה אותו למועדף לא רק אצל צרכנים אלא גם אצל מגדלים בכל רמות הניסיון.

אפגן סקאנק Afghani Skunk הוא זן קנאביס אינדיקה פופולרי מאד, שנע בין 50% ל- 85% אינדיקה, תלוי את מי שואלים. הזן הוא תוצאה של הכלאה של זני הקנאביס Skunk 1 ואפגני, עם ממוצע THC של כ- 18%. שני הזנים ההורים נחשבים כמספקים יתרונות ניכרים לגוף, תכונה ניכרת בהחלט באפגן סקאנק. לדוגמא, Afghan Skunk יכול לעזור להילחם בתסמינים עיקשים של דלקות פרקים, עוויתות שרירים וכאב כרוני, ומסוגל להשרות שנת לילה טובה על הסובלים מנדודי שינה.

מעבר ליתרונות הרפואיים של הזן המוערך הזה, הוא מסוגל להעניק תחושה כללית של רווחה, מצב רוח מרומם והפגת מתחים. מי לא זקוק לכל אלה בימינו?

Afghan Skunk מפיץ ארומה חריפה הכוללת תווים של בואש, תבלין אדמתי והדרים מתוקים. רוב התווים הללו מורגשים גם בטעם עם דגש רב יותר על התבלינים, הבואש וההדרים המתוקים.

אפגן סקאנק הוא זן גמיש, המסוגל לסבול מעט הזנחה ולהתאושש חזרה מתנאים קשים. הוא מספק תשואות משמעותיות בתנאי שיקבל את משטר התזונה ואת האקלים המאפשרים לו לשגשג. מכיוון שהוא זן קל יותר לגידול מרוב האחרים, הוא מהווה זן נהדר לכניסה לעולם גידול הקנאביס.

כתבות נוספות

כלי נגישות