מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אסיד (Acid) הוא זן קנאביס היברידי

אסיד ידוע כחומר הגורם לתופעות פסיכו-אקטיביות חזקות, אך האסיד הזה (Acid) הרבה יותר סלחני עבור הנפש ומספק השפעות סומטיות יוצאות דופן בנוסף לבאז של אנרגיה וחוויה אופורית.

כזוכה במקום השלישי בתחרות Copa THC בוולנסיה שבספרד בשנת 2016 בקטגוריית תפרחת תנאי פנים הטובה ביותר, זן אסיד זוכה לפופולריות רבה בקרב צרכנים בכל הרמות.

זן הקנאביס הזה, בעל גנטיקה דומיננטית באינדיקה, מגיע ממעבדות Paradise Seeds והוא סוג חדש של ניו יורק סאוור דיזל של אותה חברה. משתמשים יכולים לצפות להשפעה סומטית מלאה בניצוצות לצד אלמנט פסיכו-אקטיבי מרשים. אסיד הינו הכלאה של 60% אינדיקה ו- 40% סאטיבה עם תכולת THC ממוצעת של 18%.

הפרחים של צמח זה משרים השפעות ממריצות של מיקוד המספקות הרבה אנרגיה. רוב המשתמשים באסיד לצרכים רפואיים מבקשים להקל על מיגרנות, עייפות, חרדה, מתח, כאב כרוני, דיכאון ובחילה.

הניחוחות של אסיד כוללים ריח דיזל אופייני הניכר באדים חריפים. תוספת חמוצה של הדרים וגבינה סמיכה מופיעה בפרופיל הטעם.

זן קנאביס היברידי זה מתאים היטב למתקני גידול פנימיים וחיצוניים. תקופת הפריחה שלו מעט ארוכה יותר, ויכולה להימשך עד 10 שבועות, עם העדפה לאקלים לח מעט בטמפרטורות של בין 20 ל- 26 מעלות. היכולת של אסיד לסבול מזג אוויר סגרירי לפרקי זמן קצרים הופכת אותו למתאים למגדלים חסרי נסיון.

כתבות נוספות

כלי נגישות