מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי Ab Above and Beyond

מעל ומעבר – Above and Beyond

זן קנאביס היברידי משילוב זנים

Above and Beyond (מעל ומעבר) הוא פנוטיפ של או ג'י קוש (OG Kush) וזן קנאביס היברידי. הגנטיקה הדומיננטית של אינדיקה של זן זה הופכת אותו לכזה הנוטה בכבדות לכיוון השפעות סומטיות, אם כי יש בו איכויות המרוממות את מצב הרוח מצד גנטיקת הסאטיבה שלו.

Above and Beyond הוא פרי הפיתוח של המגדלים בחברת Gage Green Group, הנוצר משילוב הזנים  Alien OG אליאן או ג'י, Cousin ו- Grape Stomper BX2. זוהי ווריאציה עם גנטיקה של OG המשרה אופוריה, אשר המשתמשים ירצו להתענג עליה ולחקור איתה היצירתיות שלהם ואת האיכויות המדיטטיביות שלה.

עם תכולת THC ממוצעת של 19%, הזן רחוק מלהיות מעל ומעבר מחינת העוצמה. יחד עם זאת, תכולת ה- THC הגיעה עד 25% בחלק מן הבדיקות. מתח ועייפות הם בין המצבים הפופולאריים ביותר עבורם מועיל הזן, אם כי לא מעט אנשים משתמשים בו כדי להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז. בנוסף, מרבית המשתמשים מדווחים כי הם מרגישים יצירתיים במיוחד כשהם תחת השפעותיו.

לזן ארומה חמצמצה של אורן נפלא עם מעט מתיקות. הטעם של Above and Beyond מעניק חוויית צלילה עמוקה יותר למאפייניGrape Stomper  עם שפע של טעמי ענבים מתוקים. הניצנים עצמם בעלי פרופיל חרוט עם עלווה ירוקה בהירה וגבישים לבנים כשלג המכסים את פני הפרח.

כתבות נוספות

כלי נגישות