מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

איי 10 זן אינדיקה טהור

איי 10 (A-10) הוא זן קנאביס אינדיקה, המספק זמן רגיעה איכותי לחידוש כוחות כאשר אתם זקוקים לכך. כל משתמש יהנה ויראה בהשפעה של הזן ברכה בזמנים של עייפות, כאב ונדודי שינה.

על פי Pacific Seed Bank, המחזיק בזרעי A-10 בחבילות של 3 עד 25 זרעים, A-10 הוא תוצר של מאמצי פיתוח של חוות Mendocino. התוצאה היא זן אינדיקה מעולה למעשנים חדשים להיכרות עם עולם האינדיקה.

הרפיה גופנית מלאה עד כדי חוסר יכולת לזוז הן סיבות טובות להשאיר את הזן הזה לשעות הערב ורגע לפני השינה. בדרך זו, תוכלו להשיל מעליכם את הלחצים והחרדות של אותו היום ולזכות במנוחה טובה. אם השינה היא נושא בעייתי עבורכם באופן קבוע, A-10 ישלח אתכם לארץ החלומות וירגיע את המחשבות המתרוצצות בראש המונעות שינה ומנוחה.

העלווה הירוקה הבהירה של איי 10 (A-10) מהווה ניגוד יפה לשפע הסיבים הלבנים, הצהובים והענבריים. עם תכולת THC ממוצעת של 16%, מובטח שלא תחוו גירוי יתר ומחשבות מתרוצצות האופייניות לזני סאטיבה חזקים מאוד או להכלאות דומיננטיות של סאטיבה.

הניחוחות הקשורים ל- A-10 כוללים תווי אדמה וחשיש. הטעמים משקפים את הארומה בתוספת של בואש ומעט עץ.

עבור מגדלים, A-10 הוא צמח בעל פרופיל בינוני שיכול להתאים היטב לגידול פנים וחוץ. היבול יכול להגיע עד 600 גרם לצמח, אם כי ברוב המקרים הכמות תעמוד על 500 גרם. זמני הפריחה קצרים יחסית ונמשכים 45 יום. ניתן למתוח תקופה זו ל- 55 יום כדי להגדיל את היבול.

כתבות נוספות

כלי נגישות