מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

92 או ג'י הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה

92 או ג'י (92OG) התגלה כזן בולט ומיוחד לאחר שנחשף על ידי ציידי פנוטיפים בחיפוש אחר הפנוטיפים המרשימים ביותר של זני ה- OG.

זן סאטיבה דומיננטי זה מתגאה בתכולת THC אדירה, מה שהופך אותו לאפשרות טובה ביותר לישיבת יום עבור משתמשים הרואים עצמם בעלי ניסיון בינוני ומעלה.

92 OG הוא פנוטיפ של OG Kush, תערובת של 60% אינדיקה ו- 40% סאטיבה, שהתגלה על ידי הגנטיקאים של Bank Cannabis Genetics. הזן שהתקבל מספק למשתמשים באז נפשי נעים לצד חוויה של רפיון גופני אבל לא בלי יכולת לזוז. עם זאת, ודאו כי אתם יודעים כיצד הזן ישפיע עליכם לפני שאתם מתכננים תוכניות סביב השימוש.

בבדיקת מעבדה הזן נמצא עם תכולת THC ממוצעת של 22%. ההשפעות שלו מועילות באותה מידה למשתמשים רפואיים ולמשתמשי פנאי.

רבים יעידו על יכולתו של זן זה להשרות חוויה מרגיעה ואופורית, המסייעת בהפגת הסימפטומים הקשורים לכאב ועייפות כרוניים.

בנוסף, גנטיקת הסאטיבה של הצמח ניכרת ביכולתו לסייע למשתמשים להתמקד במשימות הדורשות צלילות מחשבה. הקלה על מתח וחרדה היא יתרון נוסף של 92 OG.

התפרחת מדיפה ניחוח קוש אופייני עם תווי אדמה ואורן. הטעמים משקפים את הארומה במידה חזקה לא פחות בתוספת אופי מתוק וחריף. הניצנים נראים ירוקים כהים ואינם בהכרח צפופים או בעלי צורה אחידה.

המעוניינים לגדל את 92 או ג'י יוכלו לרכוש זרעים או ייחורים מ- Bank Cannabis Genetics, אם יתמזל מזלם. הצמח מתאים לגידול פנים וחוץ, אם כי הוא ישגשג באקלים הדומה כמה שיותר לזה של האזור ממנו מגיעים צמחי קוש. גיזום יעזור לייצר צמח יציב ולעודד את זרימת האוויר בכדי למנוע עודף לחות ועובש.

כתבות נוספות

כלי נגישות