מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן הקנאביס 831 או ג'י גנטיקה חזקה של אינדיקה

831 או ג'י  (831 OG) הוא תוצר הכלאה של זנים בעלי גנטיקה חזקה של אינדיקה. התוצאה היא זן חזק בעל השפעה מרגיעה מאוד.

831 או ג'י מגיע מה- OG Kush המקורי, אם כי הוא הותאם לאזור סנטה קרוז בקליפורניה. אזור זה שוכן בין האוקיינוס השקט והרי סנטה קרוז שלאורך החוף. "אי" ייחודי של גידולי תרבות ויערות עתיקים הופכים את איזור החיוג 831 לייחודי באמת.

עם גנטיקה של 60% אינדיקה ו- 40% סאטיבה, 831 או ג'י משרה רגיעה ושיכוך חזקים שבזכותם רבים התאהבו בזן, אך גם מעניק השפעה פסיכו-אקטיבית ניכרת על הנפש עם זריקת אנרגיה משמעותית.

831 או ג'י מתגאה בתכולת THC ממוצעת של 18%, והוא תוצר הפיתוח של מעבדות הגנטיקה בחוות המפורסמות של California Patients Association. 831 או ג'י הוא תוצר הכלאה בין זן ה- OG Kush הידוע וזן Afgooey.

הצרכנים הפונים לזן זה עושים זאת בזכות יכולתו להקל על תסמיני כאב כרוני כתוצאה מפציעה או מחלה, טרשת נפוצה, דלקות שרירים ומפרקים, ודיכאון.

פרופיל התפרחת של זן זה הוא אופייני מאד לזני כוש עם פרחים בהירים, מכוסים גבישים, ועם שכבת שערות נרחבת בגוונים שונים של כתום ואדום. הטעמים כוללים הדרים, תבלינים ופלפל עם ניחוחות אופייניים לאותו פרופיל.

בדיוק כמו עם זנים אחרים של OG הנושאים בשמם אזורי חיוג אחרים בסביבה, 831 או ג'י מתאים באופן ייחודי למערכת האקולוגית של סנטה קרוז. תנאים שקשה לשכפל. עם זאת, אם בכל זאת תצליחו ליצור תנאים זהים, תזכו ליבול נאה של ניצנים דביקים ומתוקים ולמבטי קנאה של חבריכם המעשנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות