מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

818 או ג'י הוא זן מגנטיקה של זני OG

818 או ג'י הוא זן מגנטיקה של זני OG שקיבל את שמו על שם איזור החיוג של עמק סן פרננדו בקליפורניה, שם הוא נוצר. תנאי הגידול האידיאליים עבור זן ה- OG המקורי היוו יתרון למגדלי הקנאביס בעמק, וכך נולד ה- 818 או ג'י.

הזן הוא צאצא ישיר של OG Kush ומגיע עם אותן איכויות OG שאנו מכירים ואוהבים.

עם גנטיקה של 70% אינדיקה ו- 30% סאטיבה, 818 או ג'י הוא זן נדיב בכל הנוגע להשפעות סומטיות חזקות. עם זאת, הזן בהחלט "לא פראייר" עם ההשפעה המרוממת על הנפש, בדיוק כמו על הגוף.

הזן מכיל ממוצע של 18% THC, בהחלט מספיק כדי למתג אותו כזן טוב לרגיעה.

זהו אמנם זן הידוע בזכות העוצמה והגנטיקה שלו, אך הוא עדיין מהווה אופציה יוצאת דופן עבור מעשנים בכל הרמות. רק תוודאו שאתם נמצאים במקום שבו אתם יכולים לשבת אם אתם לא צרכנים מנוסים. רובכם וודאי יגלו כי הזן מסייע במידה ניכרת בהעלאת מצב הרוח, בטיפול בעייפות ובהתמודדות עם כל מיני מחלות.

הצמח, בעל שפע ניצנים צפופים ומכוסים קריסטלים, מספק מראה יוצא מן הכלל יחד עם חוויה לגוף ולנפש. הריח של 818 או ג'י מעורר את בלוטות הטעם בזכות ניחוחות הדרים וארומה האופיינית לזן כוש. הטעם שופע בהדרים מתוקים ואורן באותה מידה.

גידול 818 או ג'י יניב את התוצאות הטובות ביותר בעמק סן פרננדו בקליפורניה, האזור על שמו הוא נקרא. אם יש באפשרותכם לשחזר את אותם התנאים, תזכו לתפוקה ניכרת של פרחים דביקים לאחר תקופת פריחה של כ- 9 שבועות.

פרופיל זן הקנאביס 818 או ג'י

כתבות נוספות

כלי נגישות