מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי 13 דוגס 13 Dawgs

13 דוגס – 13 Dawgs

13 דוגס זן קנאביס היברידי

13 דוגס (13 Dawgs), פרי הפיתוח של חברת Delta 9 BioTech, אולי נושא מספר הנחשב כמביא מזל רע, אך הוא זן בעל יתרונות רבים למי שהתמזל מזלו והשיג מעט מן הפרחים הדביקים והמתוקים שלו. לזן יש תכולת THC ממוצעת של 16% על פי בדיקות מעבדה ממגוון מקורות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור משתמשים בעלי סבילות נמוכה ל- THC ולהשפעותיו הפסיכואקטיביות.

זן זה נוצר על ידי הכלאה של הזנים כמדוג (Chemdawg) ו- G13. התוצאה היא שילוב מאוזן למדי של איכויות אינדיקה וסאטיבה המסייעות להרפיה ולתחושת התחדשות ואנרגיה.

ההשפעות הסומטיות כוללות רגיעה, תחושת "סטלה" ותיאבון מוגבר. ההשפעות הנפשיות הנפוצות של 13 דוגס (13 כלבים) על פי דיווחי משתמשים כוללות מצב רוח מרומם, תחושת אושר כללית, ויצירתיות מוגברת.

תופעות הלוואי השכיחות אופייניות למגוון רחב של זני קנאביס, כאשר משתמשים מדווחים בעיקר על יובש בפה ובמידה מסוימת גם על יובש בעיניים.

13 דוגס הוא זן קנאביס המתאים לטיפול במספר מצבים, החל מהקלה על כאבי מחזור וכאבי ראש ועד הקלה על דיכאון, חרדה ומתח נפשי.

ל- 13 דוגס יש ניחוח מושק אדמתי ומתוק מובהק המשלים את טעמי העץ והפרי.

נכון לעכשיו, לא ניתן לרכוש זרעים באופן מקוון. מי שירצה לגדל אותו באופן פרטי ייאלץ להתאמץ ולהשיג ייחור מצמח "אם" ולנסות לטפח אותו עד לבגרות. הצמח מגיב בצורה הטובה ביותר לסביבה בעלת האקלים ים תיכוני בעל לחות ממוצעת עם טמפרטורות עקביות סביב 21 מעלוץ. מאפייני סאטיבה ניכרים בעיקר במבנה הפיזי של הצמח, כלומר הוא צומח לגובה. לכן, יש לקחת בחשבון תקרה גבוהה בתנאי פנים, או להתכונן לגיזום תדיר על מנת להגביל את הצמיחה האנכית.

פרופיל זן הקנאביס 13 Dawgs

כתבות נוספות

כלי נגישות