מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי כוכב לכת 10 10th Planet

כוכב לכת 10- 10th Planet

טרפנים:

כוכב הלכת העשירי זן קנאביס היברידי

10th Planet (כוכב הלכת העשירי) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה, עם כמות נכונה של השפעות מוחיות ותחושה מרגיעה וארצית.

אמנם שמו נגזר מהתגלית האחרונה של נאס"א אשר זיהה כוכב לכת עשירי במערכת השמש שלנו, הידוע רשמית בשם VG18 2018, אך נכון, אין לו בדיוק את אותו הצליל. ולמרות זאת, 10th Planet הוא זן לא מהעולם הזה. מביני ענין בקנאביס וגם משתמשים מזדמנים בהחלט יעריכו את האיכויות שלו, לכן השם שלו בהחלט מתאים לו.

כוכב הלכת העשירי הוא הכלאה בין פלאנט אוף דה גרייפס (Planet of the Grapes) לקוואטרו קוש (Quattro Kush) מבית אתוס גנטיקה. עם תכולת THC בדוקה שנעה בין 20-25%, הזן הזה עוצמתי מאד ובהחלט לא כוכב קטן, כמו הגוף השמימי שעל שמו הוא נקרא.

זהו זן נהדר למי שזקוק להשפעות חיוביות ומרגיעות וכן להגברת התיאבון. הוא עשוי גם לעזור בהפגת כאבים כרוניים, מתח וכאבי ראש. הזן יכול גם למתן שינויים קיצוניים במצב הרוח ולצמצם את התנודתיות בין שיאים של מאניה לרגעי שפל של דיכאון.

לכוכב הלכת העשירי ניחוחות של אדמה ובואש עם נגיעת פלפול בזמן ​​טחינה או עישון. פרופיל הטעמים דומה, עם שכבת בואש כבדה שנמהלת בנגיעות פרי והדרים.

מראה התפרחת הרבה יותר מושך מאשר אותו סלע חסר חיים בקצה מערכת השמש שלנו. הניצנים גדולים ואווריריים עם גווני שקיעה הנעים בין ירוק כהה לסגול. מרבד עשיר של טריכומות מכסה את הניצנים באופן בלתי רציף וספורדי עם שערות כתומות עבות.

כוכב הלכת העשירי מניב כמויות יוצאות דופן, כאשר הוא "מוותר" על עלווה מיותרת לטובת ניצנים מרובים וגדולים יותר. ניתן לגדל אותו בתנאי פנים או בחוץ בקלות יחסית, בתנאי שהלחות אינה כבדה מדי.

פרופיל זן הקנאביס 10th Planet

כתבות נוספות

כלי נגישות