מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלדונה Bel

בלדונה – Belladonna

היברידי דומיננטי בסאטיבה

בלדונה (Belladonna), שפותח על ידי Paradise Seeds, הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה.

בלדונה (Belladonna) הוא פרח מורכב אך מהנה מאוד. התפרחות מקובצות יחד בצבירים צפופים דמויי פופקורן, הנראים ויזואלית כבעלי מבנה האופייני יותר לזנים דומיננטיים באינדיקה. העלים מנומרים בכתמים של ירוק בהיר וכהה עם סיבים אדומים. לכל זה מתווסף ציפוי מרשים של טריכומות לבנות, שנראות כמו קרח אם מסתכלים מרחוק.

לפרחי בלדונה (Belladonna) יש ארומה נפלאה של פירות על רקע של אדמה המעצימה את טעמי האפרסק ופירות היער. בעישון, בלדונה (Belladonna) מפיק עשן חלק וטעים מאוד עם טעם מעודן של חמאה בנשיפה.

ההשפעה של בלדונה (Belladonna) מורגשת במהירות, ולא מרפה בהתחלה. הראש הוא מוקד ההשפעה הראשון, עם אפקט הגורם למחשבות מוגברות ומהירות. לכן, אותם רגעים ראשונים של היי יכולים להועיל להתמקדות במאמצים חשיבתיים מורכבים. לאחר שעה בערך ההשפעה הופכת להיות רגועה יותר. המתח בגוף מתפוגג ויחד איתו נעלמות כל המחשבות. יחד עם זאת, אפשר עדיין לתפקד היטב, לבצע משימות ולשוחח עם אחרים במצב זה. תוכלו לבשל את ארוחת הערב ולהאכיל את החתול. מומלץ ליהנות מ- Belladonna בשעות הערב המוקדמות. אלא אם החתול שלכם לא מסכים.

האיכויות המגוונות של בלדונה (Belladonna), הופכות אותו לזן מועיל במיוחד לסובלים מדיכאון קל וחרדה. יש לו גם את היכולת להקל על מי שסובל מכאב מתון וכרוני. בשל תכולת ה- THC הגבוהה שלו (14%-26%), Belladonna אינו מומלץ למי שנוטה לפרנויה או לפאניקה.

ניתן לרכוש זרעים בקלות באינטרנט. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ עם אקלים לח למחצה. הצמחים בדרך כלל גבוהים, אז ייתכן שיהיה צורך בקיצוץ. הפריחה מגיעה תוך 10 שבועות והזן מוכן לקציר באמצע אוקטובר בגידול חוץ.

כתבות נוספות

כלי נגישות